Size bir telefon kadar yakınız
0224 253 13 00

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

2001 yılından beri faaliyette olan firmamız 23 yıllık iş tecrübesi ile 12 yıldır hizmet vermektedir. 2001 yılında Bil-Net Bilgisayar olarak Kestel’de faaliyetine başlamıştır.

İlk yıllarda Eta Bilgisayar programları satış ve servisini yapmıştır. Donanım olarak bilgisayar tamir ve bakımı ile firmalarla yaptığı danışmanlık ve servis hizmetlerini başarı ile vermiştir.

2006 yılından beri Logo Yazılım yetkili bayisi olmuştur.

Logo Muhasebe programları ile bir çok firmada örnek projeler yapmıştır. Logo programlarına ilave üretim yönetimi, servis otomasyonu, depo takibi, internet üzerinden online satış sistemlerini yazmış ve uygulamıştır.

2013 Mart ayında Casper Yetkili satıcısı olmuştur.

2013 haziran ayından itibaren Bursa ilinde tek yetkili servis olarak hizmet vermektedir. Casper markasına ait  Notebook, Tablet, Telefon ve bilgisayar gibi bütün ürünlere garanti dahili ve harici olarak firmada müdahale edilmektedir.

Tecrübeli kadrosu ile bursanın birçok yerinde Logo program desteği ve  Bilgisayar sistemleri kurulumu, çalıştırılması, geliştirilmesi ve  uygulanması için destek faaliyetlerine devam etmektedir.

Çalıştığımız firmaların global ve yerel pazarlarda başarısı için çalışmak yoluyla üretim, istihdam ve refahın artmasına yardımcı olarak ülkemize ve insanlığa hizmet etmek için çalışıyoruz.

Bilgi sistemleri sayesinde üretim, istihdam ve refahın artması için bu sistemleri kullandırmayı ve faydalandırmayı ne kadar artırırsak o kadar yüceleceğimize  ve başarılı olacağımıza inanıyoruz.

Bizimle İletişime Geçin